Zielona transformacja w Twojej firmie – spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

31 sierpnia br. o godzinie 12:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Olkuszu odbędzie się spotkanie informacyjne dla lokalnych przedsiębiorców.

Wydarzenie poprowadzą Ekodoradcy dla biznesu z Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości. Ich wystąpienie dotyczyć będzie przede wszystkim takich kwestii jak:

  • proekologiczne rozwiązania dla biznesu (OZE, GOZ, zmiana procesu technologicznego);
  • źródła finansowania (dofinansowania i inne instrumenty finansowe);
  • EkoMałopolska Baza Instalatorów.

Ponadto specjaliści z MCP odpowiedzą na Państwa wszelkie pytania i wątpliwości, dotyczące zielonej transformacji w firmach. Udział w spotkaniu jest nieodpłatny.

Ekodoradcy dla biznesu są częścią struktur Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości. Zajmują się m.in. prowadzeniem nieodpłatnych konsultacji dotyczących możliwości finansowania eko-innowacji i modernizacji. Propagują modele, służące ograniczaniu negatywnego wpływu na klimat. Są także wsparciem dla przedsiębiorców w zakresie dostosowania firm do wymagań środowiskowych i przepisów prawnych. Ich działania realizowane są w ramach programu LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego”.

Serdecznie zapraszamy!Olkusz-plakat.png


Drukuj