Środa, 22-03-2023
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Flaga Polski
Grafika ilustrująca akcję Stop pożarom traw - wypalona zapałka ze spalonym lasem

STOP POŻAROM TRAW 2023

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu w związku z trwającym okresem wiosennym i obserwowanym w tym czasie nagminnym wypalaniem traw i pozostałości roślinnych i rozpoczętą akcją prewencyjną „STOP POŻAROM TRAW 2023”

Wojskowe Targi Służby i Pracy - plakat

WOJSKOWE TARGi SŁUŻBY I PRACY

Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Krakowie zaprasza w imieniu Ministra Obrony Narodowej do wzięcia udziału w WOJSKOWYCH TARGACH SŁUŻBY I PRACY.

KOWR - logo

Nabór na członków Rady Społecznej KOWR w Krakowie

Zawiadomienie o naborze na członków Rady Społecznej działającej przy Oddziale Terenowym Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Krakowie wraz ze zmienionym terminem na zgłaszanie kandydatów.

Bezpłatne badania mammograficzne

Centrum Medyczne MASZACHABA zaprasza na bezpłatną mammografię.

Grafika boiska z piłką z logiem Lokalny Animator Sportu

Rekrutacja do programu Lokalny Animator Sportu 2023

Wojewoda Małopolski informuje o możliwości uczestnictwa w projekcie Lokalny Animator Sportu 2023, organizowanym przez Instytut Sportu - Państwowy instytut Badawczy.

Informacje na temat dofinansowania dla Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet  1, Kierunek interwencji  1.1 w ramach NPRCz 2.0.

Menu

Wróć do początku strony