Poniedziałek, 6-02-2023
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Flaga Polski

Bezpłatne badania mammograficzne

Centrum Medyczne MASZACHABA zaprasza na bezpłatną mammografię.

Grafika boiska z piłką z logiem Lokalny Animator Sportu

Rekrutacja do programu Lokalny Animator Sportu 2023

Wojewoda Małopolski informuje o możliwości uczestnictwa w projekcie Lokalny Animator Sportu 2023, organizowanym przez Instytut Sportu - Państwowy instytut Badawczy.

Informacje na temat dofinansowania dla Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet  1, Kierunek interwencji  1.1 w ramach NPRCz 2.0.

Grfika poglądowa termin naboru do 31 stycznia 2023 r.

Trwa nabór do bazy kandydatów na członków komisji konkursowych

Zarząd Województwa Małopolskiego ogłosił nabór do bazy kandydatów na członków Komisji Konkursowych – reprezentujących organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie – do opiniowania ofert składanych w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego.

Informacja o uruchomieniu E-Urzędu Skarbowego

e-Urząd Skarbowy - nowa usługa urzędów skarbowych w Polsce

Załatwiaj swoje sprawy przez e-Urząd Skarbowy, a jeśli musisz osobiście załatwić sprawę w siedzibie urzędu skarbowego umów wizytę na podatki.gov.pl

Informacje o rehabilitacji KRUS

Rehabilitacja w ramach CRR KRUS

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Krakowie informuje o bezpłatnej rehabilitacji realizowanej w ramach Centrów Rehabilitacji Rolników KRUS.

Menu

Wróć do początku strony