Konkurs plastyczny pn. „Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!”

Wojewoda Małopolski Pan Łukasz Kmita organizuje konkurs plastyczny pn. „Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!” przeznaczony dla dzieci i młodzieży, które przybyły do Polski w związku z konfliktem zbrojnym na terenie Ukrainy.

Konkurs ma na celu pokazanie talentów młodych ludzi poprzez upowszechnianie twórczości, a także budowanie poczucia bezpieczeństwa wśród dzieci i ułatwianie im integracji w nowym środowisku. Jest on adresowany do małych artystów w trzech kategoriach wiekowych (I kategoria - dzieci w wieku od 4 do 6 lat; II kategoria - dzieci w wieku od 7 do 10 lat; III kategoria - dzieci w wieku od 11 do 15 lat).

Zgłoszenia do konkursu można przysyłać w terminie do 3 czerwca 2022 r. drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l; lub dostarczyć w terminie do 3 czerwca 2022 r. do Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie na adres: ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków, Dziennik Podawczy pok. 24.

Okrucieństwo wojny jest dla wszystkich uchodźców trudnym przeżyciem, szczególnie dla najmłodszych, dlatego zamierzając choć trochę oderwać ich myśli od toczącego się w konfliktu w Ukrainie, chcieliśmy zaproponować, aby poprzez prace plastyczne wyraziły swoje emocje, tęsknoty i marzenia.


 Polska Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia

ПОЛЬЩА УКРАЇНА. Кольорові мрії молодого покоління


Pliki do pobrania:

Regulamin_Konkursu.pdf

Zał._nr_1_metryczka_pracy.pdf

Zał.__nr_2_do_Regulaminu_ZGODA_NA_UDOSTĘPNIANIE_WIZERUNKU-wraz_z_klauzulą_informacyjną-1.pdf

Додаток_1_Бланк_заявки_на_участь_у_конкурсі.pdf

Додаток_2_ГОДА_НА_ОБРОБКУ_ПЕРСОНАЛЬНИХ_ДАНИХ_.pdf

ПОЛОЖЕННЯ_МИСТЕЦЬКОГО_КОНКУРСУ.pdf


 


Drukuj