Lato w Bibliotece

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu zaprasza dzieci i młodzież do udziału w wakacyjnych BEZPŁATNYCH zajęciach organizowanych w ramach projektu „Lato w Bibliotece”:

W poniedziałki dzieci od 4 do 6 lat zapraszamy na KREATYWNE ZABAWY Z KSIĄŻKĄ. Na spotkaniach będziemy czytać naszym milusińskim fragmenty książek, bajek i wierszy, zabierzemy ich do magicznego świata KAMISHIBAI, ale także dzieci wezmą udział w warsztatach art-recyklingu i zabawach ruchowych.

We wtorki z kolei odbędziemy niezwykłą i fantastyczną PODRÓŻ DO PRZESZŁOŚCI. Dzieci i młodzież (od 7 do 12 lat) m.in. odkryją tajemnice egipskich piramid, wezmą udział w starożytnych igrzyskach olimpijskich, odwiedzą pracownię Marii Skłodowskiej-Curie i poznają całkiem nieodległe czasy PRL-u. Mamy też dla Was warsztaty artystyczne i fotograficzne!

A w środy? Rusza STREFA GAMINGOWA W BIBLIOTECE! To nie tylko turnieje gier planszowych i komputerowych, ale też warsztaty na miarę XXI wieku! Warsztaty programowania, kodowania i robotyki LEGO®. Strefa gamingowa przeznaczona jest dla młodzieży od 10 do 14 lat.

Partnerem projektu jest Firma Fiber – INTERKONEKT - Aleksander Barczyk, Tomasz Furman sp. j. w Wolbromiu.

UWAGA, MAMY JESZCZE COŚ EKSTRA!

Dla najwytrwalszych i najbardziej aktywnych uczestników wakacyjnych zajęć mamy upominki!

ZAPRASZAMY!

Uwaga! W przypadku dużego zainteresowania poszczególnymi zajęciami Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia limitów uczestników zajęć!Plakat graficzny promujący Lato w Bibliotece, na nim tekst pisany na tabliczkach kierunkowych: LATO W BIBLIOTECE LIPIEC SIEPIEŃ PONIEDZIAŁKI GODZ. 11:00 KREATYWNE ZABAWY Z KSIĄŻKĄ DZIECI 4-6 LAT, WTORKI GODZ. 11:00 POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI  DLA DZIECI 7-12 LAT, ŚRODY GODZ. 11:00 STREFA GAMINGOWA W BIBLIOTECE DLA DZIECI 10-14 LAT. Na samym dole biały pasek, na nim napis małą czcionką: Wstęp wolny! Wszystkie wydarzenia są bezpłatne! Więcej informacji pod numerem tel.: 32 643 06 19 wew. 23 , www.biblioteka.olkusz.pl. Poniżej logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu i firmy FIBER.


Drukuj