Wyjątkowy konkurs "Jesień w lesie grzyby niesie"

W piątkowe przedpołudnie, 15 grudnia 2023 roku, hol Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olkuszu przemienił się w malowniczy las, wypełniony fantastycznymi pracami plastycznymi, stworzonymi przez utalentowanych uczestników konkursu "Jesień w lesie grzyby niesie". Organizatorem tego barwnego wydarzenia była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Olkuszu. Starostwo Powiatowe w Olkuszu reprezentowali: Starosta Olkuski Bogumił Sobczyk oraz dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska Jan Książek.

Jury konkursowe, pod przewodnictwem Stanisław Wywioła, miało niełatwe zadanie. Dokonało wyboru 47 wyjątkowych prac, które zachwyciły oryginalnością i artystycznym wyrażeniem tematu. Podczas spotkania edukacyjnego, dzieci miały okazję nie tylko odbierać zasłużone nagrody, ale także wysłuchać ekologicznej bajki o krasnoludkach, opowiedzianej przez dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologiczna w Olkuszu Agatę Knapik.

Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Olkuski, który był również fundatorem nagród rzeczowych. Gratulujemy wszystkim laureatom, życząc dalszych sukcesów w ich artystycznej drodze.

Foto: Sanepid, ŁŻ, GPT


 


Drukuj